Супер рідкий чорний клей Mr.Cement SPB MC132

В наявності
0
Код товару: MC132
270 грн.
Знайшли дешевше?
Скорочений опис
Mr.Cement SPB MC132 - супер рідкий клей чорного кольору для пластикових моделей MC132 Mr. CEMENT SP Black – професійний клей чорного кольору для склеювання моделей. Він має високу швидкість висихання та мміцну адгезію... Читати далі...

Mr.Cement SPB MC132 - супер рідкий клей чорного кольору для пластикових моделей

MC132 Mr. CEMENT SP Black – професійний клей чорного кольору для склеювання моделей. Він має високу швидкість висихання та мміцну адгезію.

Це клей оснащений тонким пензлем і працює за принципом початкового з'єднання деталей моделі, а потім пензлем нанести клей у зазор між деталями. Завдяки капілярному ефекту супер рідкий клей Mr. Hobby MC132 Mr. Cement SP Black розпливається по всій довжині з'єднання між деталями та забезпечує надійне склеювання.

За допомогою чорного кольору клею ви можете легко перевірити, скільки і куди нанесено клея та рівномірність шару.

Клей для моделей Mr. Hobby Mr.Cement SPB MC132 Не рекомендується наносити на білі або світлі пластикові поверхні, оскільки буде видно слід клею. Натомість використовуйте прозорий клей MC129 та MC131.

Клей Mr.Cement призначений для склеювання пластикових моделей з полістиролу. Для склеювання деталей, виготовлених з інших матеріалів (фототравлення, металеві деталі з пластиком, смолу тощо) рекомендується використовувати ціакринові клеї або клейові суміші на основі ціаноакрилатів.

Обсяг - 40мл

Виробництво:  Mr. Hobby (Японія).

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
Рекомендовані товари
Создание и продвижение интернет магазинов в Одессе : Alex Sol WEB DEV : ASEN WEB DEV Полезные модули для Opencart :: Создание и поддержка сайтов опенкарт