JLTV M1278 1/72 Fore Art 2005

В наявності
0
Код товару: FA 2005
1,060 грн.
Знайшли дешевше?
Скорочений опис
JLTV M1278 - пластикова модель американської легкої тактичної машини в 1/72 Fore Art 2005 Oshkosh L-ATV (Light Combat Tactical All-Terrain Vehicle) або JLVT (Joint Light Tactical Vehicle) - американська армійська маши... Читати далі...

JLTV M1278 - пластикова модель американської легкої тактичної машини в 1/72 Fore Art 2005

Oshkosh L-ATV (Light Combat Tactical All-Terrain Vehicle) або JLVT (Joint Light Tactical Vehicle) - американська армійська машина - всюдихід, вироблена компанією Oshkosh і призначена для заміни всюдихода Humvee в Армії США.

Автомобіль має високу прохідність, придатний до транспортування повітрям і десантування на парашутних системах, також має базове бронювання, що захищає екіпаж від вогню стрілецької зброї середніх калібрів, а також від підриву мін і фугасів. При необхідності на автомобіль можна встановлювати додаткову броню.

Машина розроблена в рамках програми ЗС США з розробки єдиної легкої бойової машини (броньового автомобіля) - Joint Light Tactical Vehicle (JLTV).

Програма передбачає чотири модифікації бойової машини (БМ):

  • загальне призначення;
  • з легким озброєнням;
  • з важким озброєнням;
  • багатоцільовий дводверний пікап.

Новий набір моделі, випущений у 2023 році, включає деталі з полістиролу та гумові колеса, а також версію коліс, надруковану на 3D-принтері.
Також у наборі доступні варіанти для трьох різних турелів/збройових станцій.
Двері можуть бути відчиненими або закритими, а комплект має докладне внутрішнє деталювання для такого масштабу.
Люк для доступу до зброї також можна відкрити або закрити у всіх трьох варіантах озброєння.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
Рекомендовані товари
Создание и продвижение интернет магазинов в Одессе : Alex Sol WEB DEV : ASEN WEB DEV Полезные модули для Opencart :: Создание и поддержка сайтов опенкарт