Iwata High Performance HP-CPlus

В наявності
0
Код товару: H4001
11,600 грн.
Знайшли дешевше?
Скорочений опис
Iwata High Performance HP-CPlus - аерограф із соплом 0,3 мм для професійного фарбування моделей Аерографи серії High Performance Plus від Iwata забезпечують повний контроль над розпиленням. Вони були створені на основ... Читати далі...

Iwata High Performance HP-CPlus - аерограф із соплом 0,3 мм для професійного фарбування моделей

Аерографи серії High Performance Plus від Iwata забезпечують повний контроль над розпиленням. Вони були створені на основі легендарної серії Iwata HP, яка понад 50 років тому затвердила ім'я Iwata у творчій спільноті.

Iwata HP-CP дуже зручні, як при фарбуванні дрібних деталей, так і при задувці більш об'ємних деталей.

Iwata High Performance HP-C Plus має бачок для фарби 7 мл, який ідеально підходить для змішування кольорів і цього обсягу достатньо для повноцінного фарбування будь-якої моделі.

Маючи безліч функцій, аерограф Iwata HP-C Plus має вирізану встановлену ручку для швидкого очищення, яка забезпечує легкий доступ до голки, щоб ви могли швидко звільнити бачок для фарби.

Функція попереднього налаштування дозволяє встановити силу розпилення, що збільшує контроль та знижує стомлюваність пальців. Задній регулятор ходу голки допомагає чітко фіксувати товщину лінії, що малюється.

Голка Iwata виготовлена із пружинної нержавіючої сталі та стійка до поломок.

Ущільнювач голки стійкий до розчинників та забезпечує тривалий термін служби.

Різьбове сопло з закаленої нержавіючої сталі діаметром 0,3 мм є всесвітньо визнаним оптимальним варіантом для фарбування масштабних моделей. Використовуючи цей діаметр, моделіст легко може наносити грунтовку, фарбу та лак на модель, а також точно промальовувати тонкі лінії прешейдингу, постшейдингу та інших ефектів.

У комплектацію аерографа входить ключ для зняття сопла, кришка для бачка та мастило Iwata Lube, що змащує голку та механізм головного важеля.

Виробництво: Anest Iwata (Японія).

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
Рекомендовані товари
Создание и продвижение интернет магазинов в Одессе : Alex Sol WEB DEV : ASEN WEB DEV Полезные модули для Opencart :: Создание и поддержка сайтов опенкарт