БМП M2A2 ODS-SA Bradley (Україна) 1/35 Magic Factory 2007

Очікується
0
Код товару: MGF2007
0 грн.
Знайшли дешевше?
Скорочений опис
M2A2 ODS-SA Bradley - збірна модель української БМП в масштабі 1/35 Magic Factory 2007 M2 Bradley Infantry Fighting Vehicle - бойова машина піхоти, розроблена в США. Модифікація M2A2 була прийнята на озброєння в 1988... Читати далі...

M2A2 ODS-SA Bradley - збірна модель української БМП в масштабі 1/35 Magic Factory 2007

M2 Bradley Infantry Fighting Vehicle - бойова машина піхоти, розроблена в США.
Модифікація M2A2 була прийнята на озброєння в 1988 році, як машина зі значно покращеним захистом, включаючи покращену потужність двигуна та покращену підвіску, покращений боєкомплект, а також додавання динамічної броні.
Модифікація ODS - це бойова машина піхоти, що отримала покращення з урахуванням уроків війни у Перській затоці. ODS розшифровується як Operation "Desert Storm" - Операція "Буря в пустелі". Ця версія почала експлуатацію у 1996 році, коли 1423 машини були модернізовані до ODS.
Модифікація M2A2 ODS-SA (Situation Awareness) повністю оцифрована або має модернізацію електронного обладнання для поліпшення можливостей виявлення цілей та управління вогнем, за винятком відсутності незалежної відеосистеми, що обертається, для командира. Цей тип зазнав значних покращень.

США прийняли рішення надати Україні близько 200 M2A2 ODS-SA Bradley, причому багато поставлених машин перебувають на озброєнні 47-ї окремої механізованої бригади Збройних Сил України.
Хоча багато машин було знищено або значно пошкоджено під час важких боїв, проте виживання екіпажу було на високому рівні і багато з них вдалося відновити та відремонтувати, що доводить високу живучість та ефективність машини.

Особливості моделі M2A2 ODS-SA Bradley ЗС України Magic Factory 2007

  • Ця масштабна модель точно повторює нові характеристики модифікації M2A2 ODS-SA.
  • Включає деталі надруковані на 3D-принтері, а також інструкції та декалі з камуфляжу ЗС України.
  • У моделі всі люки рухомі, включаючи задній люк. Їх можна відкривати та закривати.
  • Кріплення на боковині точно відтворені, що дає моделістам можливість додавати різну навішування для збагачення деталей бічної поверхні.
  • Нові гусениці з двома пальцями T161 виготовлені з напіврозбірних деталей. В комплект входять приводні зірочки та балансирні вали нової конструкції, що забезпечують плавність складання.
  • Набір включає фототравлені деталі та декалі 47-ї окремої механізованої бригади Збройних Сил України.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
Рекомендовані товари
Создание и продвижение интернет магазинов в Одессе : Alex Sol WEB DEV : ASEN WEB DEV Полезные модули для Opencart :: Создание и поддержка сайтов опенкарт