Iwata Hi Line HP-CH

Під замовлення
0
Код товару: H4100
14,200 грн.
Знайшли дешевше?
Скорочений опис
Iwata Hi-Line HP-CH - професійний аерограф із мікрорегулятором потоку повітря для ідеального фарбування моделей IWATA HP-CH - це аерограф із серії Hi Line, він являє собою ідеальну платформу для досягнення якісного ла... Читати далі...

Iwata Hi-Line HP-CH - професійний аерограф із мікрорегулятором потоку повітря для ідеального фарбування моделей

IWATA HP-CH - це аерограф із серії Hi Line, він являє собою ідеальну платформу для досягнення якісного лакофарбового покриття і створення ефектів атмосферного впливу (везерінг) у моделюванні. Клапан мікро регулювання подачі повітря під соплом дозволяє миттєво точно регулювати тиск під час роботи, а також є налаштування ходу голки (подачі фарби). Розмір сопла 0,3 мм ідеально підходить для будь-яких робіт в моделюванні, як для сатндартного розпилення, так і для тонкої делікатної роботи. Педаль управління дуже чітка і дозволяє точно регулювати подачу фарби від широкого розпилення до тонких ліній.

Аерограф Iwata Hi Line HP-CH ідеально підходить практично для будь-якого виду стендового моделізму. Оптимальний розмір сопла та велика кількість регулювань дозволить максимально точно налаштувати цей аерограф під свої потреби.

Цим аерографом легко нанести прешейдинг/постшейдинг, задуть модель у камуфляж, нанести сліди експлуатації та на фініші залакувати всю модель.

Аерограф Івата HP-CH дуже простий в чищенні та обслуговуванні. А завдяки ущільнювачу голки з ПТФЕ забезпечують тривалий термін служби та стійкість до всіх розчинників.

Hi Line HP-CH споживає менше повітря, ніж аерографи від інших виробників. Він чудово працює на 1,0 - 1,7 атм. А діапазон факела розпилення становить від 0,3 до 25 мм.

Ще однією особливістю аерографів Івата є дзеркально-гладкі внутрішні поверхні, які значно знижують ймовірність засмічення фарби всередині аерографа, що є поширеною проблемою бюджетних аерографів.

Ціна Iwata Hi Line HP-CH не дешева, зате він виготовлений з дуже якісних матеріалів і має високоточне припасування всіх вузлів і прослужить вам все життя.

Аерографи Iwata серії Hi Line підходять не тільки для моделізму, а й для всіх професійних художніх робіт.

Технічні характеристики Iwata Hi Line HP-CH

 • Діаметр сопла - 0,3 мм
 • Бачок - 7 мл
 • Оптимальний робочий тиск - 1,0 - 1,7 атм
 • Товщина розпилення - 0,3 до 25 мм
 • Вага - 110 г
 • Тип - подвійної незалежної дії
 • Тип сопла - різьбове (без прокладок)
 • Регулятор ходу голки/подачі фарби
 • МАС (Micro Air Control) - мікрорегулятор подачі повітря
 • PTFE – хімічно стійкий ущільнювач голки
 • Виріз для швидкого очищення голки

Виробництво: Anest Iwata (Японія).

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
Создание и продвижение интернет магазинов в Одессе : Alex Sol WEB DEV : ASEN WEB DEV Полезные модули для Opencart :: Создание и поддержка сайтов опенкарт