Arcus

Arcus

Arcus Hobby Paint - автентичні фарби для масштабних моделей

Модельні фарби Arcus Hobby Colors випускає компанія Arcus, яка була заснована у 2013 році у м. Запоріжжя, Україна.

Кольорова палітра Arcus містить найбільш повний вибір військових кольорів, що використовувалися в недавній історії, починаючи з Другої світової війни і аж до теперішнього часу. Кожен колір палітри ґрунтується на широкому дослідженні експертами компанії реальних зразків фарби, щоб запропонувати моделістам максимально можливу історичну точність.

Палітра Arcus Hobby Colors складається з відтінків, що достовірно імітують автентичні фарби, якими була пофарбована справжня техніка. Такі кольори були ретельно підібрані цифровим методом за оригінальними віялами, фарбуваннями, фрагментами техніки, що зберегли рідне забарвлення.

Фарба Arcus універсальна у застосуванні і призначена для нанесення на модель, як аерографом, так і пензлем. Уся фарба фасується у баночки об'ємом 10 мл (0.33oz). Продається поштучно або у тематичних наборах.

Типи фарби Arcus

У виробничому асортименті виробника є два типи фарби.

Акрилові фарби Arcus (A)

Фарби на основі акрилатних смол. Вони не токсичні і не мають запаху. Прекрасно розводяться спиртом, водно-спиртовою сумішшю або будь-яким водно-акриловим розчинником.

Акрилову фарбу Аркус не рекомендується розводити чистою водою!

Перед роботою фарбу необхідно ретельно перемішати. Фарба готова до використання прямо з флакона. При необхідності фарбу можна розвести відповідним розчинником до потрібної консистенції.

Після роботи з фарбою, пензлі необхідно ретельно очистити та промити, використовуючи для цього відповідний розчинник.

При використанні аерографа для фарбування, фарбу у флаконі необхідно ретельно перемішати і розвести з відповідним розчинником в окремій ємності в пропорції приблизно 50/50. Фарба готова до використання.

Найкраща адгезія до пластикової моделі досягається на загрунтованих поверхнях. Фарба швидко висихає до матової поверхні (10-15 хвилин). Після повного висихання (може зайняти до 2-3 годин) поверхня стає водонепроникною та довговічною.

Всі кольори можна змішувати один з одним.

При зберіганні фарби - тримайте її у герметично закритій пляшці при кімнатній температурі.

При зберіганні потрібно суворо дотримуватись температурного режиму та уникати низьких температур (нижче +5°C).

Емалеві (алкідні) фарби Arcus (E)

Перед роботою фарбу необхідно ретельно перемішати. Фарба готова до використання прямо з флакона. При необхідності фарбу можна розвести, використовуючи для цього фірмовий розчинник до потрібної консистенції. Можливе використання розчинників для емалевих фарб інших виробників або Уайт спіритом.

Після роботи з фарбою, пензлі необхідно ретельно очистити та промити, використовуючи для цього відповідний розчинник.

При використанні аерографа для фарбування, ретельно перемішайте фарбу у флаконі. Розведіть фарбу фірмовим розчинником до потрібної консистенції (як правило, у співвідношенні 50/50) в окремій ємності. Можливе використання розчинників для емалевих фарб інших виробників. Фарба готова до використання в аерографі.

Найкраща адгезія з пластиковою моделлю досягається при загрунтованій поверхні, проте емалева фарба дуже міцно тримається і на не загрунтованих поверхнях. Фарба швидко висихає до матової поверхні (10-15 хвилин). Після повного висихання (до 24 годин) поверхня стає водонепроникною та довговічною. Всі емалеві кольори можна змішувати один з одним.

Емалеві алкідні фарби Arcus Не можна змішувати з фарбами та рідинами на водній основі!

Фарбу тримайте в герметично закритій тарі, при кімнатній температурі.

Незважаючи на те, що алкідна емаль Arcus Hobby Colors не має різкого і неприємного запаху, бажано працювати в провітрюваному приміщенні.

 

Після використання фарб Arcus будь-якого типу, рекомендуємо ретельно очищати та вимивати інструменти (пензлі або аерограф) відповідним розчинником.

При належному догляді та регулярному чищенні, Ваш інструмент прослужить довгі роки і буде радувати Вас під час роботи.

Набір акрилових фарб Arcus А7011 "Українські фланкери ПС України"
В наявності
А7011
Arcus А7011 - Набір акрилових фарб "Українські фланкери Повітряних Сил України" для фарбування модел..
0
354 грн.
Показано від 1 до 1 з 1 (всього сторінок: 1)
Создание и продвижение интернет магазинов в Одессе : Alex Sol WEB DEV : ASEN WEB DEV Полезные модули для Opencart :: Создание и поддержка сайтов опенкарт